Praca

Kantar Millward Brown to marka naszej firmy. Tak jak w przypadku wszystkich marek to, co mamy do powiedzenia, znacznie wykracza poza oferowane przez nas produkty i usługi. Na naszym przykładzie można przekonać się, jakie efekty daje połączenie twórczego instynktu i wnikliwej analizy. Choć sami nie tworzymy produktów, nie piszemy tekstów reklamowych, nie kręcimy filmów reklamowych ani nie projektujemy billboardów, to największe firmy świata wciąż na nowo zwracają się do nas, bo dzięki nam różne produkty i koncepcje mogą stać się lepsze, precyzyjniejsze, skuteczniejsze i bardziej znaczące.

Nasza kultura pracy bazuje na ciekawości

Nigdy nie przestajemy pytać, ale też nie przestajemy słuchać

Działamy w ten sposób, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że kreatywność i ciekawość idą ze sobą w parze. Postęp jest możliwy wtedy, gdy ktoś zaczyna zadawać właściwe pytania. Dlatego właśnie ponad wszystko cenimy sobie kulturę pracy bazującą na ciekawości – nigdy nie przestajemy pytać, ale też nie przestajemy słuchać. Nasza praca nieustannie daje nam możliwość analizowania, rozumienia i wreszcie doskonalenia świata wokół nas.

Warto wysłuchać wszystkich głosów,

ponieważ są one inspiracją dla naszych pomysłów i kształtują nasze opinie

Nasze otoczenie zmienia się szybciej niż pojedyncza osoba jest w stanie to prześledzić. W podróży przez ten nowy, ekscytujący krajobraz potrzebne są różnorodne głosy, a także wspólna refleksja. Dlatego właśnie wsłuchujemy się w wiele głosów – w głosy konsumentów, klientów i naszych koleżanek i kolegów na całym świecie. Czerpiemy z nich inspirację i na tej podstawie kształtujemy nasze opinie. Każdy ma tutaj swoją rolę do odegrania.

Połączenie sztuki i nauki

Poszukujemy równowagi między ilościowym światem obiektywnych informacji a jakościowym światem subiektywnego poznawania rzeczywistości. Kantar Millward Brown definiuje siebie poprzez odwołanie się do równowagi tych czynników – naszą siłę czerpiemy z holistycznego połączenia danych oraz interpretacji, osiągając efekty, których nie zapewniłby żaden z tych elementów z osobna. To właśnie wyjątkowe połączenie sztuki (prawa półkula) i nauki (lewa półkula), czyli emocji i faktów sprawia, że jesteśmy tacy, jacy jesteśmy

Wpływ na branżę

Nasze sukcesy wyrażające się w tym, że nasi klienci osiągają większy, szerszy i głębszy zasięg swojej działalności wywarły także ogromny wpływ na całą branżę badawczą, jako całość i dało nam mocną pozycję śmiałego lidera rynku. Nasze liczne innowacje w obszarach takich jak tracking marek, analiza ich pozycji rynkowej, pomiar reklam w świecie mediów elektronicznych, wycena marek czy wykorzystywanie zdobyczy neuronauki nie tylko wyrobiły markę firmie Kantar Millward Brown, ale przyniosły prawdziwe zmiany w działalności naszych klientów i funkcjonowaniu ich marek na całym świecie.

Wzajemne wsparcie

na drodze do pełnego wykorzystania indywidualnego i wspólnego potencjału

Fala, która pojawia się dzięki naszej działalności, nie rozchodzi się po prostu na zewnątrz – ruch odbywa się również w kierunku przeciwnym, do wewnątrz. W naszej firmie pracują osoby inteligentne, myślące kreatywnie i multidyscyplinarnie, reprezentujące światowy poziom w swoich specjalizacjach, mający unikatowy sposób oglądu świata i chęć, by go zmieniać. Wspieramy się nawzajem w dążeniach do pełnego wykorzystania naszego potencjału – tak indywidualnego, jak i wspólnego.

Niewiele jest dla nas rzeczy ważniejszych niż nasze wzajemne relacje!

Share